3xANO

Autor: Peter Lauko | 5.2.2015 o 13:48 | Karma článku: 5,99 | Prečítané:  922x

Referendum o rodine - prečo dám 3x ANO

Pri posledných diskusiách o referende sa podľa mňa dosť hovorí o nepodstatných veciach. Preto stručne vymenujem objektívne aj moje subjektívne dôvody, prečo dám na 3 otázky ANO a prečo sa treba referenda zúčastniť.

Objektivne prednosti rodiny muža a ženy: 

I keď vo vyspelých krajinách a aj u nás je index plodnosti nízky blízko 1 namiesto 2,5-3, čo je normálna reprodukcia, v diskusii ju nepočuť a to že vymierame a prečo vymierame sa prechádza mlčaním. Politici nerobia s týmto vymieraním skoro nič, Liberálom akoby na tom nezáležalo, Jedine cirkevné spoločenstvá argument o vymieraní národa, Slovenska a ďalších vyspelých národov berú vážne. To je objektívny argument demografický - k vymieraniu národa prispievajú všetky formy zabránenia počatia a rodenia populácie, to znamená antikoncepcia s potratovým účinkom, potraty, neprirodzené umelé oplodnenia s vysokým rizikom neúspešnosti, komplikácií. Preto treba účinnú rodinnú politiku zo strany politikov podporovať rodiny s minimálne  2 deťmi. Preto je potrebné robiť nie znižovanie indexu plodnosti ale jeho zvyšovanie, lebo len tak prežijeme, bude viac pracovných síl, ktorí budú robiť na nepracujúcich a chorých.

História a existencia stáročných vzorov, ktoré sa absolútne osvedčili sa tiež zamlčuje a na rodinu muža a ženy a na manželstvo sa sype zo všetkých strán všetko zlé a vôbec sa nehovorí o pozitívach tohoto výnimočného,prirodzeného a najlepšieho rodinného a manželského spolužitia. Príčiny? Akoby boli dôležitejšie krátokodobejšie výhody. Spomeniem niektoré na prvý pohľad ľahko spochybniteľné. Naozaj je lepšie mať za život 2-5 partnerov ako jedného manžela? Naozaj sú najdôležitejšie módne mediálne výkriky a jednorázovky ako je liberálny pohľad na sex a striedanie partnerov, ako je sexuálna výchova s propagáciou antikoncepcie, zvyšujúca sa brutalita a nerešpektovanie stáročných morálnych hodnôt. Naozaj je lepšie spochybňovanie  tradičných hodnôt rodiny, morálnej výchovy otca a mamy a nastolovanie voľnej lásky a nerešpektovanie nijakých hodnôt a nikoho pod kepienkom slobody a demokracie?  

Čo robia kritici  iniciátorov referenda -  namiesto konštruktívnym a zrozumiteľným argumentom používajú staré totalitné možno aj z čias komunizmu spôsoby - keď nemám argument, protivníka ohovorím , klamstvom z neho urobím hlupáka, spochybním jeho vedomosti, nazvem ho nemoderným zo stredoveku a mohol by som takto pokračovať. Prekvapuje ma, že sa k tejto neargumentujúcej tzv. modernej skupine pridávajú aj kultúrne a mienkotvorné osobnosti Slovenska. Na jednej strane sa vedia ukazovať pri kresťanských tradíciach a oslava svätých Cyrila a Metóda a na druhej strane dokážu nekresťansky podporovať liberálov a iných podporovateľov zlých princípov, akými sú nesporne rozvrat manželstva, voľba viacerých partnerov, podpora registrovaných partnerstiev ako tzv rovnocennej alternatívy pre veriacich sviatosti manželstva. Takéto postoje sa v medicíne a keďže som lekár, viem čo hovorím, nazývajú schizofrénia. Predsa nemôže byť pravda aj biela aj čierna, nemôže byť morálne aj to čo hlása náboženstvo aj to čo hlásajú liberáli. Môže byť len jedna pravda. Alebo je manželstvo muža a ženy, tradíciou, biológiou, morálkou, spoločensky, nábožensky jedniná správna hodnota alebo to nie je tá správna hodnota. A to už potom nie je o demokracii o slobode a o útlaku menšiny, ale je to o pravých hodnotách, uznávaní veriacich a dobrých hodnôt občanov o kultúrnosti národa a vážení si tradícií. 

Preto, že si vážim tradičnú rodinu muža a ženy a nutnosť, aby im výchovu dávali pravdivo rodičia otec a matka a nie odborníci v škole. Bez hlásania zla, klamstva a prekrúcania pravdy. Je pre mňa dôležité, aby nám tu pod klamlivou premenou slov z muža a ženy  na partnerov, striedania partnerov názvom registrované partnerstvo a pravý sex muža a ženy náhradou partnerské spolužitie dvoch mužov a dvoch žien a nakoniec propagácie antikoncepcie, potratov, umelých oplodnení, biologických experimentov  na spermiách a vajíčkach mužov a žien nesprávnou a nepravdivou sexuálnou výchovou bez vedomia rodičov v školách, toto nerobili propagátori zla a nekazili nám tým najmä našu mladú generáciu 

Zúčastním sa referenda a budem hlasovať 3x ANO a vyzývam rovnako k takémuto kroku väčšinu normálne mysliacich občanov na Slovensku      

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?